• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Hakkında

Hanımların yıllardan beri üzerinde en çok durdukları konuların başında ‘zayıflama’ gelmektedir. Zayıflamak için çok çaba harcayan hanımlar için bir mucize niteliğinde gelişen ‘bölgesel zayıflama’ ile artık kilolarınızı dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

Bölgesel Zayıflama nedir? İşe yarar mı?

Bölgesel zayıflama; isminden de kolaylıkla anlaşılabileceği gibi, bedenin kilo verme prensibinin aksine doğrudan bir bölge ağırlıklı kilo vermektir. Zira vücut kilo kaybettiği zaman, bunu tüm vücuttaki yağlardan yapmaktadır. Bölgesel olarak kilo kaybetmek, egzersiz ile mümkün değildir. Ancak tıbbın geliştirmiş olduğu bölgesel zayıflama yöntemleri ile siz de hayalinizdeki o zayıf kadın olabileceğinizi unutmayın.

Bölgesel Zayıflama için ne yapmalı?

Bölgesel olarak zayıflamak istiyorsanız, deneyebileceğiniz yöntemlerin başında kavitasyon gelmektedir. Kavitasyon ülkemizde yeni uygulanan bir yöntem olmasına karşın kısa sürede sonuç vermiş, birçok kadının zayıflamasına yardımcı olmuştur. Vücutta yağ yakımını artıran bir yöntem uygulanan kavitasyon; bugün özellikle çeşitli güzellik merkezleri ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır. Bunun dışında bir bölge üzerinde çalışmak ve bu bölgeyi zayıflatmak istiyorsanız, mutlaka egzersiz yapmanızı öneririz. Aynı zamanda bölgesel zayıflama için tercih edeceğiniz merkezin mutlaka işini iyi yapan ve hijyenik bir yer olması son derece önemlidir. Zira bu asla hafife alınmaması gereken bir durumdur. Gerekli şartları sağlayan kliğimizde beraber çalışarak siz de kısa sürede içerisinde problemli bölgelerinizi eritebilir, aynada görmek istediğiniz ‘o’ kadına dönüşebilirsiniz.


Kampanyalı Fiyatlarımız için