• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Cilt Bakımı

Cilt bakımı, gerçekten bakımlı olduğunu düşünen her hanımın ayda mutlaka 1 kere yaptırması gereken bir süreçtir. Cildimiz, gün içerisinde birçok etkene bağlı olarak kirlenir, yediğimiz gıdalar neticesinde sivilceler oluşabilir; çoğu zaman da siyak noktalar meydana gelebilir. Bütün bunlar bir yana, insanların ciltleri ile ilgili yaşadıkları sorunların başında ‘güneş ve cilt lekeleri’ gelmektedir. Cilt bakımı ile bunu önlemek mümkündür.

Cilt Bakımı neden yaptırılmalıdır?

Hanımlar için cilt bakımı, ne olursa olsun atlanılmaması gereken, vücudumuzu her daim temiz ve ferah tutan 35-40 dakika kadar sürebilen bir eylemdir. Bu eylem sırasında, cilt derinlemesine temizlenmekte ve onarılmakta, cilt altında bulunan yağ dokuları ve bezeler incelenmekte, cilt tipine uygun bir işlem tercih edilmektedir.Cilt bakımı, evde basit yöntemlerle uygulayabileceğiniz işlemler arasında bulunsa da, bu konuda profesyonel bir hizmet almak, sivilceleriniz ve siyah noktalarınızla sonsuza dek vedalaşmak istiyorsanız, bu alanda hizmet veren kliniğimizin yardımınıza koşacağının garantisini vermek mümkün.

Neden Berrin Eren Güzellik ve Bakım Merkezini tercih etmeliyim?

Türkiye’nin önde gelen kliniklerinden birisi olarak cilt bakımı hizmeti konusunda kendimize güveniyor ve kliniğimize gelen müşterilerimizin buradan mutlu olarak ayrılmasını sağlıyoruz. Sağlıklı, daima nefes alan, daha önce sahip olduğu lekelerden arındırılmış bir cilt için siz de biri tercih edebilir, randevulu olarak kliniğimize gelerek uzman estetisyenlerimizden cilt bakımı hizmeti alabilirsiniz.


Kampanyalı Fiyatlarımız için