• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

G5 Masajı

Selülitler, hanımların hayatlarında ciddi problemler çıkarmaktadır. Bu görüntüler, portakal kabuğu görüntüsü olarak anılmakla beraber, selülitlerden tamamıyla kurtulmanın mümkün olduğunu söylesek? Kliniğimiz de hanımların her alanda çok daha fazla sağlıklı olması adına kurulmuştur. Güzellik ve estetik hizmetleri vermekle beraber, kliniğinimizin bünyesinde son derece uzman donanımlı ekip personelleri çalışmaktadır.

G5 Masajı nedir? İşe yarar mı?

G5 masajı, selülitlerden kurtulmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz masajların başında gelmektedir. Mutlaka uzman bir ekip tarafından uygulanması gereken bu masaj ile çok kısa bir süre içerisinde vücudunuzdaki selülitlerden kurtulabilir, sıkı ve diri bacaklara sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Özellikle doğum sonrasında selülitleriniz canınızı ciddi derece sıkmaya mı başladı? Artık bunu dert etmenize gerek yok! Zira artık bu hiç olmadığı kadar kolay.

G5 masajı, G5 adı verilen bir aparat yardımı ile yuvarlak ve yumuşak hareketlerle yapılmaktadır. Tedavi süresi uzun sürebileceği gibi, bünyeye bağlı olarak kısa sürebildiğini de belirtelim. Özellikle çatlaklarınız, selülitleriniz varsa, bu sebepten ötürü istediğiniz kıyafetleri giyemiyor ve plajda yüzemiyorsanız, G5 masajı yaptırmanızı öneririz. Siz de kliniğimizden randevu alarak bu masajı yaptırabileceğinizi unutmayın. Bu alanda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bunun yanı sıra son derece uygun fiyatlardan çalışıyor, hizmetlerimizden memnun olmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için siz de bizi arayın, randevu alın, selülitlerinizden kurtulun.


Kampanyalı Fiyatlarımız için