in Berrin Eren Kişisel Bakım ve Güzellik | Maltepe - İstanbul
  • Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • berrinerenestetik@gmail.com

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Hakkında

Kalıcı makyaj, bakımlı ve her daim güzel görünmek isteyen hanımların tercih ettiği bir işlemdir. Kalıcı makyaj yaptırmak isteyen pek çok kişi, güzellik merkezlerine ya da estetik kliniklere gelerek bu işlemi almayı tercih etmektedir. Her ne kadar son yılların favori trendleri arasında ‘doğallık’ kavramı bulunuyor olsa da, bakımlı ve her daim makyajlı görünmek pek çok hanımın en çok istedikleri arasında bulunuyor. Peki kalıcı makyaj nasıl yapılır ve bu hizmeti nasıl alabilirsiniz?

Kalıcı Makyaj yaptırmak istiyorum

Kalıcı makyaj yaptırmak istiyorsanız, dudaklarınızın her zaman istediğiniz renkte görünmesini, gözlerinizin ve kirpik uçlarınızın da rimel uygulanmış gibi görünmesini istiyorsanız, kalıcı makyaj seçeneğinden faydalanmanız mümkündür. Kalıcı makyaj, dudaklarınızın çevrelenmesi ve doldurulması, kirpik diplerinize dip liner çekilmiş bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Her sabah uyanıp makyaj yapmak yerine, elinizi yüzünüzü yıkayabilir, her zaman olduğu gibi makyajlı ve güzel görünebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj fiyatı ne kadar?

Kliniğimiz, kalıcı makyaj hizmeti ve diğer birçok hizmeti de beraberinde sunuyor olması nedeniyle, diğer birçok güzellik merkezinden ayrılmaktadır. Mutlu müşteri kavramı ile yola çıkmış firmamızın, bugün birçok müşterisi bulunmakta, her biri ayrı alanlarda hizmet almaktadır. Siz de kalıcı makyaj yaptırmak isterseniz, bizi arayarak detaylı bir şekilde bilgi almanızın mümkün olduğunu söylemek isteriz. Randevulu bir şekilde gelerek uzmanlarımız ile doğrudan doğruya iletişim kurmanız mümkün olacaktır.


Kampanyalı Fiyatlarımız için