• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Kavitasyon Uygulaması

Kavitasyon Hakkında

Kavitasyon, daha tıbbi ve daha doğru bir dille ifade edilecek olursa, bölgesel olarak incelme şeklinde yorumlanabilmektedir. Özellikle hanımlar açısından bakıldığında, vücudun birçok bölgesinde kusurlar bulunabilir; bu kusurlar kilo verme ya da egzersiz yapma yolu ile kapanmayabilir. Geniş kalçalar, çatlaklar ve selülitler, ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın bir türlü sonuç alınmayan göbek bölgesi, bu alanlar arasında yer almaktadır.

Kavitasyon Nedir? Almalı mıyım??

Kavitasyon ifade edilebilecek en kolay şekliyle bir yağ yakıcıdır. Çeşitli dalgalarla vücudunuz içerisinde bulunan yağların harekete geçirilmesi ve daha sonra da idrar yolu ile atılmasını amaçlamaktadır. Yağlarınız eridikçe bölgesel olarak kilo verme sağlanabilecek, üzerine egzersiz de eklendiğinde kişi istediği vücut ölçülerine ve görünüşlerine kavuşabilmektedir. Kavitasyon üzerinde mutlaka dikkat edilmesi gereken bir uygulama olduğundan dolayı, yalnızca kliniklerde yapılmaları önerilmektedir. Kliniğimiz de bünyesinde bu alanda donanımlı personelleri ve estetisyenleri çalıştıran bir ekiptir. Kişinin bölgesel olarak kilo vermesini sağlamak için, kişi doğru şekilde belirlenmekte, estetik uzmanı ve müşteri arasında yapılacak bir istişare ile çalışma prensibi belirlenmektedir. Bu açıdan bakıldığında kavitasyonun tamamen bilginiz dahilinde gerçekleşeceğini söylemek de mümkün.

Kavitasyon Fiyatları

Kavitasyon fiyatları, hem bünyeye hem de uygulama yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermekte, firmamızla iletişim kurarak, ya da bizzat gelerek yapacağınız anlaşma ile bu paketi satın alma şansına erişebilirsiniz. Kavitasyon fiyatları konusunda daha fazla bilgi için bizi arayın.


Kampanyalı Fiyatlarımız için