• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Berrin Eren Güzellik Bakım ve Güzellik

Berrin Eren Güzellik, alanında uzman personelin özenle seçilerek bir araya getirilmesi ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kalite ve güvenden taviz vermeyen yapısı ile kısa sürede sektörün en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir. Dünya ve AB hijyen politikası, çalışanlarımızın sürekli eğitimleri ile insana dair yatırımın en değerli sermaye olduğunun farkında olarak siz değerli dostlarımızın hizmetindeyiz.

Modern hayatın yorucu performansı, fırsat yaratamamak, güvenli ellerin noksanlığı ile bugüne kadar ertelenen ne varsa değiştirmek için yanınızdayız. Modern cihazlarımız, eğitimli personellerimiz, rekabetçi fiyat politikamız ile yılın 365 günü sizlere özel zaman dilimi ile artık değişim zamanı...

  • Kaliteli Hizmet
  • Alanında Profesyonel Personel
  • Tecrübeli ve Bilgili Kadro
  • Uygun Fiyat Uygulaması

Neden Berrin Eren Güzellik?

Berrin Eren Bakım ve Güzellik alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile kaliteli bir hizmet sunuyor.

Berrin Eren Bakım ve Güzellik Kurulduğu günden bu yana kalite ve güvenden taviz vermeyen yapısı ile kısa sürede sektörün en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir. Bunu başarırken her zaman kaliteyi uygun fiyata sunduk, sunmaya da devam edeceğiz. Başarımızın kilit noktası sizlerin memnuniyeti olduğunun bilincinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz.
Yaptığımız işin önemini biliyor ve ona göre sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Alanında bilgili ve deneyimli personelimiz sizlere yardımcı olmaktan ayrı bir keyif almaktadır.
İstanbul Maltepe'de kurulmuş olan Berrin Eren Kişisel Bakım ve Güzellik'te ücretlendirmeden ziyade siz değerli müşterimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Misyonumuz

Berrin Eren Bakım ve Güzellik olarak misyonumuz, bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimize sunmak, yenilikleri ilk uygulayan olmak, memnuniyetin en değerli yatırım olduğunu unutmamak olarak özetlenmiştir.

İletişim

Vizyonumuz

Berrin Eren Bakım ve Güzellik olarak vizyonumuz, en uygun fiyat politikaları belirlemek, en sert kurallar dahilinde çalışanlarımızın denetlenmesi, tedarikçilerimizin denetlenmesi olarak özetlenmiştir.

İletişim