• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Lenf Drenaj

lenf direnaj

Lenf Drenaj Hakkında

Lenf drenaj, vücudun bölgesel olarak kilo vermesine yardımcı olmak için klinik merkezleri tarafından uygulanan bir methoddur. Çoğunlukla kavitasyon ile beraber uygulanan lenf drenajın başlıca amacı, vücudun erimesi istenen bölgesini harekete geçirmek, buradaki yağları eritmek ve daha sonra da bu yağların idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlamaktadır. Sağlıklı fonksiyonlara sahip her kadının yaptırabileceği işlemlerin başında gelen lenf-drenaj, bizim de kliniğimizce sunulan hizmetler arasında bulunmaktadır.

Lenf Drenaj işe yarar mı?

Lenf drenaj işleminin işe yarayıp yaramayacağı pek çok kişi tarafından sorulur. Ancak bu hizmeti alan ve vücut ölçüleri alından müşterilerin ortalaması incelendiğinde lenf drenaj işleminin son derece yararlı olduğu; egzersiz, doğru beslenme ve bol su içme ile kısa sürede bölgesel yağlarınızdan arınacağınızı söylemek mümkündür.Bu işlem doktor ya da estetisyen kontrolünde uygulamaya karar verildiği için, mutlaka kliniğimize geldiğinizde uzman estetisyenimizce detaylı bir şekilde analiz yapılmakta; siz değerli müşterilerimiz ve uzmanlarımızın karşılıklı iş birliği ile işlem başlamaktadır.

İşlem özellikle vücudumuz içerisinde biriken zararlı maddelerin dışarı atılması konusunda son derece etkilidir. Lenf drenaj hizmeti alıyorsanız, ancak sonuç göremiyorsanız, işlemi doğru şekilde yapıp yapmadığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bol su içip egzersiz yaparak kliniğimiz yardımı ile lenf drenaj işlemi uygulayabilirsiniz. Uygulamamız, 40 dakika kadar sürmekle beraber, istişareye bağlı olarak müşteriye dilediği gün verilebilmektedir.


Kampanyalı Fiyatlarımız için