• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Masaj Uygulaması

Masaj Yaptırmak Hakkında

Masaj hizmeti, vücudumuzu rahatlatmak için alabileceğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Birçok masaj salonu bulunmakla beraber, müşterinin gerçekten memnun olmasını sağlayacak, vücudunu büyük oranda rahatlatacak ve medikal niteliği olacak bir masaja ihtiyaç duyarsanız, uzman estetisyen ve uzman masör/masözler ile sizin için bu hizmeti veriyor olduğumuzun bilgisini verelim. Kliniğimiz masaj dışında daha birçok hizmeti beraberinde sağlıyor. Her daim bakımlı, dinç ve şık görünmek istiyorsanız, kliniğimizin hanımlara sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesini tercih etmeniz mümkündür.

Neden Masaj?

Pek çok kişi, masajın insan vücuduna ne kadar yararlı olduğunun bilincinde değildir. Bu sebepten ötürü masaj hizmeti alıp almamak konusunda kararsızlığa düşebilir. Vücudumuzun tam anlamı ile rahatlamasını, gevşemesini ve rahat hissetmesini sağlamak istiyorsak, masaj bu konuda bize yardımcı olacak hizmetler arasında bulunmaktadır.

Kliniğimiz de masaj hizmeti sunan yerler arasındadır. Uzakdoğu masajlarından, baharat masajlarına, medikal masajlardan romatizma giderici masajlara kadar pek çok işlem yapılmaktadır. Vücudun çalışma prensibi ve kasların çalışması mutlaka bu alanda tecrübeli, ne yaptığını bilen kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kliniğimizde çalışan kişiler de bu alanda deneyimli, ne yaptığını çok iyi bilen, vücudun zayıf noktaları ve güç noktalarını kullanarak sizi yorgunluk ve ağrı hissinden kurtaracak stiller uygulamaktadır. Masaj hizmeti almak istiyorsanız, estetiğe yönelik de birçok hizmet sunmakta olan firmamıza ulaşabilir, arayarak telefon aracılığı ile bilgi de alabilirsiniz.


Kampanyalı Fiyatlarımız için