• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik Hakkında

Pasif jimnastik, bölgesel olarak kilo kaybetmek isteyen hanımların favori hizmetleri arasında yer almaktadır. Klinikler ya da tıp merkezlerinde verilen bir hizmet olmakla beraber, vücudunuzun problemli olarak kabul edilen rahatsız olduğunuz bölgelerinizin incelmesini sağlar. Pasif jimnastik; yalnızca incelmenizi değil, sıkılaşmanızı da sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü kilo problemi olmayan ancak yine de sıkılaşmak isteyen hanımlar da bu elektromanyetik hizmeti tercih edebilmektedir. Bu aletin en büyük yararlarından birisi de doğrudan bir göğüs büyütücü olmasıdır.

Jimnastik Sayesinde Rahatlayın

Pasif jimnastik, vücutta bir rahatlama hissi sunmasının yanı sıra, göğüs büyütme ve dikleştirme konularında da son derece yararlı bir hizmet sunmaktadır. Elektrik akımları, bu tedavi sırasında son derece önemlidir. Oturduğunuz yerde, gündelik işlerinizi yaparken, çalışırken ve hatta uyurken dahi kullanabileceğiniz bir aparatı bulunan alet, vücudunuza elektromanyetik dalgalar sunmaktadır. Yağ yakımını çok büyük ölçüde hızlandıran, bu sebepten ötürü de hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak pasif jimnastik sayesinde, istediğiniz vücuda kavuşmanız hiç de zor değil.

Pasif Jimnastik zararlı mıdır?

Pasif jimnastik yaptırmak isteyen çok sayıda hanım olsa da, bu hanımların sormuş olduğu soruların başında, bu tedavinin zararlı olup olmadığı gelmektedir. Pasif jimnastik doğrudan zararlı olmamakla beraber, hamileyseniz ve bilinen herhangi bir rahatsızlığınız yoksa kullanabileceğiniz bir hizmettir. Kliniğimiz yardımı ile detaylı bilgi ve hizmete ulaşabilirsiniz.


Kampanyalı Fiyatlarımız için