• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

Selülit Tedavisi

Selülit Hakkında

Selülit tedavisi, birçok kişi için teknolojinin yaratmış olduğu en büyük nimetlerden birisi olmakla beraber, Türkiye’de etkin hizmet veren ve birçok müşterisi bulunan kliniğimizin de uygulamış olduğu hizmetler arasında bulunmaktadır. Bilindiği üzere selülitler, vücudumuzun alt kısmında baldır bölümünde yer almaktadır. Portakal kabuğu görünümü ile oluşmaya başladığının sinyallerini veren selülitler ciddi şekilde can sıkıcı olabilir ve pek çok kadın için bunlarla mücadele etmek zor olabilir. Ancak artık bunu düşünmenize gerek yok. Zira kliniğimize gelerek selülitlerinizi gidermek için bir hizmet satın alabilirsiniz.

Selülit Tedavisi nasıl uygulanmaktadır?

Selülit tedavisi, mutlaka uzman estetisyenler ve doktorlar tarafından uygulanması gereken bir işlemdir. Aksi halde hastaya ciddi zararlar verilmesi mümkündür. Alanında son derece deneyimli ekibimiz sayesinde, sıkı bir diyet listesi ve yağ eritici sıkılaştırıcı etkisi bulunan dalgalar yardımı ile portakal kabuğu görüntünüzden uzaklaşmanız mümkün olacaktır. Bu konuda son derece rahatsızsanız, bundan bir an önce kurtulmak istiyorsanız; bir an önce selülit tedavisine başlamanızı öneririz.

Selülit Tedavisi Fiyatları

Selülit tedavisi fiyatları bünyeden bünyeye farklılık göstereceğinden ötürü, detaylı bir görüşme ve muayene sonrasında verilmektedir. Vücudunuzun ihtiyacı olan işlemi uygulayabilmek için önce bir analiz gerçekleştirilmekte, bunun hemen sonrasında da işlem uygulanmaktadır. Selülitlerinizden kurtulmak artık son derece basittir. Firmamızı arayarak bu sorunda bir son verebilir, siz de sağlıklı ve sıkı bacaklara sahip bir kadın olabilirsiniz.


Kampanyalı Fiyatlarımız için