• Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:3 K:3 Maltepe İstanbul
  • 0216 457 30 35
  • [email protected]

SPA Vücut Bakımı

SPA Vücut Bakımı Hakkında

Derinlemesine nefes alan bir cilt, yumuşacık ve pürüzsüz bir doku.. Pek çok kişinin hayalidir. Peki bu hayali spa ve vücut bakımı ile gerçekleştirebileceğinizi söylesek? Vücudumuz; asla ihmal edilmemesi gereken, bizi olduğumuzdan çok daha genç ya da yaşlı gösterebilecek bir deri katmanıdır. Vücudumuza iyi bakmak bir yandan sağlığımıza iyi gelirken; diğer bir yandan da bizi rahat hissettireceğinden son derece önemlidir.

Vücut Bakımı ve Spa Etkisi

Vücut bakımı ve spa denilince pek çok kişinin aklına lüks yöntemler ve pahalı cihazlar gelse de, evinizde bulunan doğal ve şifalı malzemeler ile de vücut bakımınızı gerçekleştirebilmeniz mümkün. Özellikle çatlaklarınızın ve selülitlerinizin giderilmesini istiyorsanız, mutlaka bu yöntemi denemenizi öneririz.

Vücut bakımı için evde neler yapabilirim?

Spa özelliğe sahip bir hamamda ya da klinikte yıkanmak size önerebileceklerimizin başında gelse de, evde basit bir buhar banyosu yardımı ile de gözeneklerinizi genişletmeniz ve kendinizi ferahlatmanız mümkün. Bütün bir gün boyunca nefes alan vücudumuz, bir yerde dinlenebilmek ve kendini yenilemek ister. Bir spa sonrasında vücudunuza yaptıracağınız ve kaslarınızı gevşeteceğiniz bir masaj ile siz de sağlıklı bir kadın olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Vücut bakımı asla atlanmaması gereken son derece önemli bir adımdır. Spa ve vücut bakımı hakkında kullanabileceğiniz birçok şifalı bitki bulunmakta, kliniğimiz de size bu konuda yardımcı olabilmektedir.


Kampanyalı Fiyatlarımız için